!  !

Чи дісно ми хочемо до Європейського союзу?

Високі соціальні стандарти, медичне обслуговування, пенсії, чесна поліція, якісна освіта. Лише кілька з багатьох величезних плюсів.

За цими привабливими вивісками, якось на другий план відходять не менш хороші речі, такі як наприклад: високі штрафи, справжня заборона на водіння в нетверезому стані, неможливість купити залік чи екзамен в навчальному закладі, вимушеність стояти в чергах як усі, мінімальні «п’ятихвилинні» перекури в робочий час, ну і звісно, необхідність відповідати за свої слова, у тому числі і в мережі інтернет. Відповідати не тільки у словесних перепалках, а й судах, більш того, подекуди за їх доводиться платити непросту ціну.

Ну давайте спробуємо бути чесними хоч самим з собою!. Для чого вистоювати в довгій черзі якщо в закладі є знайомі. Кум, сват, брат, однокласник, сусід. Шкода часу свого, ну а ті, що стояли, постоять зайвих 5 хвилин, нічого не трапиться не ними.

А чому б відмовити махнути кілька чарок за обідом і сісти за кермо, якщо в потрібни органах ті ж самі куми, свати, брати.

Дивимося як сусід за огорожею спалює сміття з гумою і сморід на всю вулицю? Ну нічого, екологія у нас і так нікудишня, закриємо квартирку, перетерпимо.

Знайомий не доніс сміття до урни, бо йти через калюжу, а кинув за ріг будинку. Ми, ж не Павлики Морозови аби в міліцію повідомити?

Нести недопалок до найближчої урни? Так он в кущах ціла купа лежить, мій один, на загальну картину не вплине.

Ну ми ж поки що не в Євросоюзі ;-) можливо, хтось зауважить.

А давайте спробуємо хоча б тиждень часу прожити за канонами жителя цивілізованої Європи. Непросто звісно буде, однак варто спробувати.

До Євросоюзу ми хочемо, а от питання, чи готові ми жити за його правилами - лишається відкритим.

Коментарі

Греки, турки, чорногірці більш чітку відповідь на це питання дадуть, а що ми можемо сказати по цьому питанню дивлячись на ЄС крізь шпаринку в паркані?

Я три роки проживаю в м Сарни. Звикла бути в курсі справтого краю, де живу. Одразу ж виписала газету "Сарненські новини". Що впадає в очі? Абсолютна відсутність проблемних рубрик, відкритої критики. Самий позитив. Як почитаєш, диву даєшся: невже все так добре?Звідси і сміття, і грязь на базарі, на вуличних стійках, і паління круглорічно сміття на вулицях, і все інше, про що ви пишете. Треба ширше говорити на всіх рівнях про наші недоліки , а також про результати журналістського розслідування. Це принесе свої результати. Неодразу, але поступово зміни прийдуть.

Зображення користувача kLiF.

Якщо є бажання, то можете статью про недоліки можете написати нам на електронну адресу, або запропонувати новину в нашій спільноті "Вконтакті"!