!  !

Сарни погані. Підсумки.

Минув тиждень, як і було заплановано, зведемо написане, підведемо підсумки.

1. Дороги. Як і з асфальтовим покриттям, так і без нього. Без нього – це взагалі жах, а не дороги, особливо після дощів у весняно-осінній період, а також такої зими як ця. Варіанти як виправити. Мабуть найдешевший спосіб це той же відсів, хоча за рік часу при інтенсивному русі транспорту, вибоїни все одно утворюються величезні. Приклад тому частина вулиці біля місцевого базару (перпендикулярна до вул. Пушкіна)

2. Транспортне сполучення «Тієї» і «Цієї» сторони. Потрібно облаштування переїзду авто через колії та територію СЗМТК.

3. Автовокзал та залізничний вокзал. Своєрідні ворота міста. Виїзд та вихід з них лишають бажати кращого.

4. Смог навесні. Причина – мешканці спалюють минулорічне сміття, опале листя і .д., Сарни в ці тижні окутані димовою пеленою. Хто страждає? Звісно ж жителі міста!

5. Базарчик по Пушкіна. Ну який вже є. Не було б попиту не було б базару. А так виходить народ влаштовує, особливо жителів довколишніх сіл.

6. Автомобільний міст через залізничні колії. Мало пристосований для пішоходів. Однак він підпорядковується не місту а якомусь автодору, котрий про пішоходів мабуть думає не у першу чергу.

7. Не вистачає урн для сміття та громадських туалетів

Ось головні тези що було написано. Ознайомитися з детальними коментарями можна тут. Впринципі варто і продовжити обмін думками на дану тему.

Сарни хороші

А цього тижня більш приємне обговорення - пишемо що ж у Сарнах доброго!

Попередні пост був на тему «Сарни погані.» У коментарях пишемо про все, що є хорошого у нашому місті. Сподіваємось написано буде не менше ніж у частині про «погане.»

Коментарі

ЖІНКИ !!!

Вже почалося! Місто щовесни і щоосені це коптилка просто! Спробуйте зараз в центрі відкрити вікно чи повісити білизну на балкон сушитися! все в диму!!! А перед паскою взагалі буде армагеддон, хоть вибирайся з міста. Добрі господарі спалюватимуть все що горітиме, включаючи гуму й пластикові пляшкі! Придурки себе травлять і оточуючих!