!  !

"Сарни погані" обговорювали на радіо Полісся з секретарем міської ради

Вже досить давно по мережах Сарненського районного проводового радіомовлення, щопонеділка о 10:30 відбувається передача у режимі прямої трансляції "Місто. Реалії та перспективи". Її суть полягає у живому спілкуванні із посадовцями міськради задля якнайшвидшого вирішення певних проблем та реагуванні на загальні запити населення. В останній понеділок 2014 року, під час такого спілкування, директор радіо Віра Шашук озвучила тези із матеріалу "Сарни погані. Підсумки". Коментував ці звернення - секретар міської ради Руслан Хомич.

Коментарі

Дуже актуальна публікація! Приємно, що представник влади погодився на інтерв'ю і підготувався до нього! Цікаво буде, десь так через рік, порівняти сказане ним і зроблене за цей рік. "Сарни он-лайн" таки оновилися) Але чому це ведуча сама дає відповідь на запитання про додаткове сполучення через СЗМТК (на 5-й хвилині)? І взагалі складається враження, що вона постійно хоче висловити свою думку(

Зображення користувача romko.

Це вже щось! Справді приємно, що хтось відреагував на зауваження, але все ж таки неприємно , коли тебе обманюють!!!Капітальний ремонт недороблений ні на Ковельській, ні на 17 вересня!!!!!-це раз, а по друге: шановна ведуча, якщо Ви задаєте питання то дайте будь-ласка відповісти, а не відповідайте за співрозмовника!

Зображення користувача romko.

Пропоную й надалі проводити такого роду опитування на Сарни он-лайн . І ще є пропозиція ,щоб оголошували, коли буде інтерв'ю з керівниками міста, щоб люди могли задати питання в телефонному, або онлайн-режимі, можливо навіть через скайп.

Зображення користувача sol.

Головне аби ті самі керівники погодились прийти в нашу студію;-) А от з питаннями проблем виникнути не має.

Додати коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.