!  !

Фото

«ЧистоФест» в Сарнах

В суботу, 21 травня, в сквері «Залізничник» відбувся Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», організаторами якого стали Сарненська міська рада та міський будинок культури «Залізничник». Захід мав на меті за допомогою мистецтва розкрити екологічні проблеми країни та показати наскільки беззахисною та вразливою є природа.

В Длуґоленці росте сарненська пам’ятка

Дорогою до Длуґоленки від найближчого великого міста, Вроцлава, всюди над придорожніми каналами стоять помпи, розведені шланги. Тільки що тут немає бурштину – це системи зрошення для посівів і городини, які ще тільки сходять. По селах часто зустрічаються сільськогосподарські комплекси, дуже охайні. Біля одного таблиця, яка вказує що це чиєсь зерносховище, відновлене на грант Євросоюзу (очевидно було занепале після розподілу комуністичної власності).

В Сарнах відбувся мітинг, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні

В Сарнах біля Меморіалу Слави відбувся мітинг, присвячений 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

На заході були присутні ветерани, які зі сльозами на очах вшановували загиблих та відзначали день великої Перемоги, представники адміністрації міста, священнослужитель, військовослужбовці, представники підприємств, установ, організацій та пересічні громадяни.

Перша масштабна фотосесія в Сарнах

В неділю 10 квітня відбулась перша в Сарнах масштабна фотосесія, на якій одночасно і в одному місці зібралось 5 фотографів, відеооператорів та візажистів. Організатором стала художній керівник міського будинку культури «Залізничник», Катерина Павлуш, яка разом з Міською радою готує Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест» де і будуть представлені фотороботи.
«Метою зйомок стала згуртованість, професіоналізм, взаємодопомога та підтримка у досягненні поставлених цілей» - зауважила, Катерина Павлуш.

В Сарнах цікаво відсвяткували День закоханих.

Незважаючи на погоду за вікном, День закоханих не залишив нікого байдужим. Сарненська міська рада та міський будинок культури «Залізничник» підготували для усіх присутніх непогану розважальну програму.

Пожежа в Сарнах! Згоріла будівля біля автовокзалу.

Повідомляють в соцмережах, зокрема у пабліку ВК "Підслухано в Сарнах".

Судячи з фото вигорів другий поверх приміщення котре збудовано поруч з автовокзалом. Фото+відео підкатом.

Рідкісна листівка. "Єврейська сім'я повертається з ярмарку"

Надіслав Ярослав Поліщук
Світлину він знайшов у жителя Бразилії на сервісі Флікр (Sergio Zeiger). Його предки буцім-то робили щось в Сарнах перед Другою Світовою війною.

У Сарнах відкриють мотузковий парк. Фото

Наразі завершуються роботи щодо його облаштування.

Сам парк знаходиться у Залізничному парку, біля міського клубу.

Буде доступно два яруси - нижній для дітей, та верхній для дорослих. Учасники будуть екіпіровані шоломами, страхуватимуться за допомогою професійного альпіністського спорядження.

Відкриття на день молоді, о 13 годині. Вартість квитків для дітей становитиме 20 грн., для дорослих - 30 грн.

Пожежа в Сарнах. Фото

Перше фото зроблене о 15.45. Хмара диму у районі СЗМТК. Фото з пожежною машиною зроблене о 15.57.

Хто достеменно знає що то горіло? Була почута версія, що це шпали. Просимо читачів повідомити, кому, що відомо,бо одна з версій, що то на сумнозвісному цинковому заводику.

Оновлено о 22.00
Згідно останніх даних горіли шпали, котрі були складені поруч з заводом.

Ексклюзив! Невідомі післявоєнні поховання у Сарнах.

Вкотре цікаві фото надіслав знаний краєзнавець Василь Кушнір.

Можливо нашим читачам Щось більше відомо про ці поховання? Їх перенесли, чи просто забули? Поділіться будь ласка, що вам відомо, позаапитуйте у старшиз людей. Негодиться аби просто так забувати історію.

Ще цікава інформація за тегом "Історія міста"

Сторінки

Subscribe to RSS - Фото